Wing Informační Technologie s.r.o. Slide

Stavba PC dle požadavků zákazníka


Nabízíme dodávky osobních počítačů, jejich příslušenství a periférií ve všech kategoriích. V nabídce jsou výkonné počítače pro kancelářské použití a i pro oblast domácích počítačů pro výukové multimediální aplikace a hry s procesory Intel. Ke všem typům počítačů jsou dodávány periférie jako tiskárny, scannery, zálohovací datová zařízení, záložní zdroje a další. Počítače jsou založeny na vybraných kvalitních komponentech ověřených výrobců a dodavatelů.


Máte špatnou zkušenost s tím, že jste koupili počítač, o kterém Vám tvrdili, že splní veškerá Vaše očekávání a nakonec jste zjistili, že to není pravda? Pokud ano, tak věřte, že s námi se Vám to nestane.

Jak u nás vzniká nový počítač?

Na základě kontaktu si s Vámi domluvíme schůzku, na které od Vás získáme klíčové vlastnosti nového počítače. Poté Vám bude sděleno několik konfigurací a cenových kalkulací, nebo si můžete vybrat z následujících konfigurací (nabídka sestav). Dle Vašeho rozhodnutí sestavíme nový počítač. Po dokončení stavby probíhají testy kvality.

Úspěšně otestovaný počítač si můžete vyzvednout anebo jej přivezeme přímo k Vám, zapojíme a předvedeme funkčnost.Záruční a pozáruční servis


Naši zkušení technici zajišťují kompletní záruční a pozáruční servis počítačů téměř všech značek. Záruční a pozáruční servis je realizován dle technických podmínek výrobců. Snažíme se aby námi dodaná technika fungovala v co nejvyšší spolehlivosti a po co nejdelší dobu. Přesto pokud dojde k technické závadě, řešíme ji servisem dále uvedeným způsobem.

Jak servis funguje?


 • přineste počítač do opravy na naše servisní středisko
 • nebo jej na základě dohody vyzvedneme u Vás
 • uskutečníme opravu vašeho počítače
 • opravený počítač si následně vyzvednete v našem servisním středisku nebo Vám jej přivezeme zpět


V rámci pozáručního servisu nabízíme vhodné možnosti rozšíření Vašeho počítače.


Výstavba LAN, WAN


Potřebujete propojit jednotlivé počítače, servery a ostatní síťová zařízení? Další naší činností je návrh, projektování a realizace lokálních sítí LAN v metalickém i optickém provedení, samozřejmě i včetně integrace přístupu do Internetu.

Jsme certifikováni jako autorizovaní projektanti systémů strukturovaných kabelážních systémů od firmy Solarix. Samostatnou činností je i práce s aktivními prvky pro datové sítě LAN / WAN – jejich návrh, realizace a nastavení. Pro tuto činnost disponujeme certifikacemi od firem 3Com a D-Link.

Zajišťujeme také komplexní správu realizovaných sítí, včetně implementace a administrace síťových operačních systému a databázových aplikací nad nimi.


V oblasti realizace bezdrátových sítí pracujeme pro významné internetové poskytovatele při výstavbě jejich páteřních mikrovlnných spojů a přístupových bodů. Jsme místním partnerem společnosti Mraknet s.r.o.. Zajišťujeme realizaci připojení k Internetu na Rokycansku.


Instalace učeben


V rámci dodávek pro firmy a školní zařízení, nabízíme možnost instalace přednáškových sálů, jednacích místností a multimediálních učeben.

Obsah provedení instalace školních učeben

 • fáze přípravy, návrhu a projektu řešení
 • provedení datových LAN rozvodů
 • provedení elektrických rozvodů
 • provedení audio rozvodů pro ozvučení
 • provedení video rozvodů pro projektory, TV a kamery
 • provedení rozvaděčů veškerých typů rozvodů
 • instalace počítačů
 • instalace projektorů, web kamer, promítacího plátna
 • provedení revize a předání uživateli se zaškolením k užívání


Cena na vyžádání dle rozsahu prací.


Ukázky z našich realizací.


Střední škola Rokycany


© 2003-2015 • Všechna práva vyhrazena