Wing Informační Technologie s.r.o. Slide

Historie

Společnost WING Informační Technologie s.r.o. vznikla v roce 2003 jako firma se zaměřením na dodávky, instalace a servis výpočetní techniky. K počítačům přísluší i dodávky software, v našem pojetí pak nabízíme především aplikační ekonomický software včetně zajištění vhodného výběru a implementace. Dalšími spojenými obory naší činnosti byly a stále jsou instalace sítí LAN vč.komplexních řešení např. multimediálních učeben.

Naše zkušenosti ve všech zmíněných oborech informačních technologií sahají až do roku 1992, odkdy klíčoví představitelé společnosti podnikali na živnostenská oprávnění. Z počátku se zaměřovali především na oblast individuálních dodávek vybraným koncovým uživatelům, a souvisejícím servisem a službami. Hlavní činností v té době byla především tvorba software na zakázku – vizualizační software pro technologie a databázové aplikace, což byly oblasti, zajímavé i pro velké společnosti, kterým se tento software dodával.

V naší náplni jsou i certifikace počítačů jak prováděním WHQL Microsoft testů, tak Certifikace těchto PC systémů v elektrotechnickém zkušebním ústavu pro zajištění podkladů pro vydání „Prohlášení o shodě“. Od roku 2003 jsme se stali smluvním partnerem k zajišťování servisu počítačů značky Monsoon.

V roce 2004 jsme rozšířili naši působnost dále na poskytování bezdrátového připojení k Internetu. Stali jsme se oblastním partnerem společnosti INet Home Cz, s.r.o. pro oblast Hořovicka a postupně jsme rozšířili naší působnost na Rokycansko, Chrást a okolí, a město Blovice. Tato činnost byla ukončena v roce 2012 odkoupením sítě INet Home Cz společností Internethome s.r.o. v předešlém roce a následným ukončením partnerské spolupráce naší společnosti se záměrem vlastního zajišťování služeb zákazníkům.

Od roku 2015 se společnost WING Informační Technologie s.r.o. stala místním partnerem společnosti Mraknet s.r.o. pro oblast Rokycanska. Zajišťujeme připojení k Internetu pro domácnosti i firmy v neustále rozšiřujícím se pokrytí.Wing Informační Technologie s.r.o.IČO:26360021
DIČ:CZ26360021
Číslo účtu:185341599/0300

Hlavní provozovna - kontaktní místo pro zákazníky a servisní zázemí máme v budově veterinární správy u kruhového objezdu na Plzeňské ulici 399, Rokycany viz.: (ukaž na mapě).

Sídlo společnosti a kancelář ekonomického oddělení je v Mirošově viz.: (ukaž na mapě).


Adresy a kontakty
Provozovna RokycanySídlo společnosti a fakturační adresa
Wing Informační Technologie s.r.o.Wing Informační Technologie s.r.o.
Plzeňská 399Školní 593
337 01 Rokycany338 43 Mirošov
Tel.: 724 600 208,722 683 400Tel.: 724 600 222
Tel.: 323 312 300Tel.: 373 721 208
Pracovní doba - 8:00 - 16:30Ekonomické oddělení: Alena Zdeňková
e-mail: servis(a)wing.cze-mail: a.zdenkova(a)wing.cz

(a) v e-mail adresách znamená @, ochrana proti spamu, prosím nahraďte


Reference


AAC a.s.
American Way spol. s r.o.
Bull s.r.o.
CHARLIE s.r.o.
ČEZDATA, s.r.o.
ELEKTRONN s.r.o.
Gatos stavební montáže s.r.o.
HC Lasselsberger Plzeň s.r.o.
KLIMA - VZDUCHOTECHNIKA, spol. s r.o.
KTA technika s.r.o.
LC Union s.r.o.
Lékařská fakulta v Plzni
MC-BAUCHEMIE s.r.o.
MONTFER s.r.o.
NBE Corp. s.r.o.
PEDY BOHEMIA s.r.o.
O.K. TOOLS spol. s r.o.
ODK - MAGNUM s.r.o.
Prometheus EDUCATION spol. s r. o.
Renault Trucks ČR, s.r.o
SEAP Rokycany s.r.o.
Strojírenská výroba HBH s.r.o.
Šabata s.r.o.
Střední škola Rokycany
Škoda IT Systems a.s.
TARA CZC, s.r.o.
TEHOR s.r.o.
VOLNÝ, a.s.
Výzkumný ústav Silva Taroucy, v. v. i.
Westel spol. s r.o.
Základní škola a Mateřská škola Hrádek
Základní škola a Mateřská škola Mirošov
ZŠ Karla Vokáče Strašice
Železárny Hrádek a.s.


Certifik·ty

Všichni pracovníci mají praxi ve výpočetní technice min. 2-15let, a na základě těchto předpokladů disponují oprávněním § č.5, § č.6 či § č.8 vyhl. 50/78 Sb. pro činnost v elektrotechnice.

Vybraní pracovníci jsou absoloventi kurzů spol. Microsoft Česká republika pro předinstalace a administraci operačních systémů Win2000, Windows XP a Windows 7. Rovněž jsme autorizováni pro návrh a projekci kabelážního systému LAN – Solarix. Máme též absolventy certifikačních školení práce s RouterOS Mikrotik.

© 2003-2015 • Všechna práva vyhrazena